MOBI PRINT | Tel: 0903 267 989 | Mail: info@mobiprint.skO nás:

Na trhu pôsobíme a tlačíme od roku 2007.

V dôsledku rozvoja bola v roku 2009 zmenená právna forma na spoločnosť s ručením obmedzeným kde si spoločnosť vybrala názov JAREST s.r.o.

V rokoch 2007 až 2011 sme sa prevažne orientovali na predaj tlačovín cez internet, kde koncom roka 2011 sme otvorili verejnú kamennú prevádzku s názvom MOBI PRINT, pre zvýšený dopyt po našich službách v digitálnej tlači.

Naša spoločnosť si je vedomá, že úspech a rast celej firmy je postavený na dôvere a spokojnosti klientov. Zamestnanci spoločnosti sa riadia ľudským prístupom, ktorý kladie dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi a obchodným partnerom. Zásady spoločnosti potvrdzujú, že najvyšším cieľom všetkých je dlhodobá dôvera a spokojnosť klientov. Naša spoločnosť si získala svoje miesto v maximálnej orientácii na zákazníka, prínosom nových služieb, nových papierov a takisto cenovou politikou. Ročne obslúžime množstvo zákazníkov a vytlačíme niekoľko sto tisíc vizitiek, letákov ktoré pomáhajú pri rozvojoch a úspechoch v podnikaní.

V súčasnej dobe spolupracujeme pre známe i menej známe spoločnosti a firmy a to na úrovni dodávateľa tlačených produktov, ako aj na úrovni spolupráce pri rôznych komerčných i nekomerčných projektoch.